Breadcrumbs

Ви тут: HomeАнглійська моваРозробки уроків з англійської мови Конспект уроку у 1 класі "Іграшки"

Конспект уроку у 1 класі "Іграшки"

Attachments:
Download this file (igrashki.rar)Завантажити[ ]18 kB

Автор: Пітусь Ірина Іванівна, вчитель Львівської санаторної школи-інтернату №1

Тема. Іграшки

Мета:

  • Навчальна: презентувати нові слова за темою «Іграшки»; опрацювати граматичні структури
  • Can you see…? This is a red…;
  • Розвивальна: розвивати увагу, навички аудіювання, говоріння й діалогічного мовлення; розвивати дрібну моторику руки та прописати дві літери алфавіту (Mm, Nn);
  • Виховна: виховувати дисципліну, звичку до систематичної розумової праці.

Обладнання: м’яч , комп’ютер з слайдами 1-8 за темою «Іграшки», картки з буквами Mm, Nn.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку

T: Good morning, children. Look around. Some of you are boys and some of you are girls. Boys, raise your hands. Girls, raise your hands. Are you ready for the lesson? Let us greet each other.(Pupils say “hello” to each other.)

Діти, сьогодні ми помандруємо у Лапландію. Ви знаєте, що це країна Санта Клауса. Там є дуже велика фабрика, на якій працюють ельфи. А що це за фабрика? Що там виготовляють? Так, на цій фабриці ельфи виготовляють іграшки, якими ви так любите гратися. Саме про них ми будемо сьогодні говорити.

2. Фонетична зарядка

T: Let’s do exercises for our tongue. Ihor, come up to the blackboard and write down the transcription of the sounds you will hear. Listen to the story.

Mr Tongue не любить довго спати. Він прокидається раненько, відкриває вікно [w]. Погода чудова, і він вигукнув[a:] Швиденько робить ранкову зарядку – язик до верхніх зубів, язик до нижніх зубів; прибирає в кімнаті: вибиває килим [p-b, p-b] , трохи попрацював пилососом [ t-d, t-d] , протер дзеркало [ h-h]; поснідав: п’є чай, але чай гарячий, і Mr Tongue його студить [ f-v, f-v]. Вибіг з будинку. Яка чудова погода! Поспішає до школи. Перший урок – англійська мова. Його улюблені звуки [ s-z]

T: Do you like my story? Children, look at the blackboard. Are there all the sounds I mentioned? Now, let’s pronounce the words with these sounds.

II.Основна частина уроку

1. Перевірка знань

Brain-testing fun

Учитель бере м’яч і пояснює правила гри.

Teacher: I have got a ball. I ask a question and throw the ball. You catch the ball and answer my question. Ready, steady, go! What colour is my desk? Can you see a red pen? How many pencils have you got?

2. Робота в групах

Teacher: Do you like to play. Of course, you do! Давайте пригадаємо назви іграшок, які ми з вами вже вивчили.

Pupils: A doll, a tennis set, a ball, a cat, a dog.

Teacher: Our Friend Smilyk has a birthday. We have presents for him.Але, щоб Смайлик не здогадався, діти зашифрували всі назви – замінили в них букви цифрами. Внизу є ключ. Girls are in the first group, boys are in the second group. Who will be the winner?

( Слайд №1)

3. Презентація нового матеріалу.

(Слайди № 2-7)

1) Учитель показує слайди з малюнками іграшок та по черзі називає їх англійською, заохочує учнів повторювати за ним. Серед іграшок будуть і ті, які для учнів вже знайомі.

Teacher: A ball, a doll, a robot, a toy car, a plane, a kite.

Учитель повторює кожне слово 3-4 рази й кожного разу показує слайд.

2) Учитель використовує різні стилі вимови нових слів: голосно, пошепки, швидкою, повільно, сумно, весело.

4 Закріплення лексичного матеріалу.

2) Учитель знову показує слайди №2-7 і одночасно говорить речення, учні слухають уважно й повторюють правдиві речення, а якщо чують неправдиве речення, то учні встають і крутяться навколо себе.

Teacher (show a card of a white toy car): Listen. If my sentence is good – repeat after me. If my sentence is not good – stand up and turn around. Let’s try! I have got a toy car.

Pupils (with the teacher’s help): I have got a toy car.

Teacher (show the slide of a kite): I have got a doll.

Pupils stand up and turn around. The teacher also does it to show an example.

Якщо діти добре виконують завдання, учитель може викликати одного учня для того, щоб він говорив речення, а клас буде повторювати тільки правильні речення.

 

2) Гра «Поламаний телефон»

Учитель ділить клас на дві команди. Підходить до першого учня одної команди і на вушко каже слово, той у свою чергу повинен передати почуте слово іншому учню своєї команди. Виграє та команда, в якої останній учасник правильно вимовить сказане вчителем слово.

5. Практика аудіювання та усного мовлення

Обговорення малюнків у підручнику рідною мовою. Якими іграшками граються дітки?

6. Фізкультхвилинка

Head and shoulders

Knees and toes, knees and toes,

Head and shoulders

Knees and toes, knees and toes,

Head and shoulders

Knees and toes, knees and toes,

Head and shoulders

Knees and toes, knees and toes,

Eye and ear and mouth and nose.

7. Письмове завдання

Учитель показує букви Mm, Nn. Учитель просить учнів відкрити зошити з прописами та дає завдання прописати дві літери. Поки учні прописують учитель називає ці літери та спонукає учнів повторювати їх назву, поки вони пишуть.

8. Творчий проект «Makeatoy»

- Підготовка до проекту

Повторення кольорів

- Виготовлення проекту

Учитель роздає шаблони вивчених іграшок. Учні приносять на заняття олівці та розфарбовують їх.

 

- Презентація проекту

Діти виходять до дошки й демонструють свій проект.

ІІІ. Заключна частина уроку.

Teacher: Do you like crosswords? The pictures of the toys will help you to write the word.

(Слайд № 8)

Діти ланцюжком прощаються один з одним.